- bo tutaj mieszkam.

Tematy do dyskusji: Forum

Data 2011-09-28
Dodał Franczak Przemysław
Tytuł zaproszenie do dyskusji

Stowarzyszenie na rzecz rozwoju Mieszkowa – „Nasz Mieszków” zostało zarejestrowane w sądzie rejestrowym pod koniec stycznia bieżącego roku. Potrzeba uzyskania dodatkowych identyfikacji takich jak numery Regon, NIP zajęły kolejne dwa miesiące. Tak więc działalność w pełnym tego słowa znaczeniu rozpoczęliśmy z początkiem kwietnia. Poprzez te pięć miesięcy udało nam się zrealizować m.in. cykl spotkań z pracownikami ratownictwa medycznego, rajd rowerowy, spływ kajakowy jak również imprezy plenerowe dla dzieci w okresie wakacji. Zainteresowanie ze strony społeczeństwa Mieszkowa i okolic było różne, ale zdajemy sobie sprawę, że początki zawsze muszą być trudne. Niemniej serdecznie zachęcam na tym forum do wypowiadania swoich opinii na temat naszej działalności. Bardzo mile będą widziane sugestie i spostrzeżenia Państwa co do form i obszarów działalności Stowarzyszenia, zrodzi to zapewne wiele ciekawych pomysłów, które postaramy się wykorzystać w pozytywnym tego słowa znaczeniu na rzecz dobra ogółu.
Na koniec chciałbym podkreślić, że Stowarzyszenie na rzecz rozwoju Mieszkowa –„Nasz Mieszków” jest organizacją otwartą dla wszystkich chętnych, mających potrzebę działalności we wspólnocie. I nieprawdą jest, aby było skierowane przeciw komuś, jak to próbują określać nieprzychylne nam osoby.
Serdecznie pozdrawiam i zapraszam do dyskusji.
Przemysław Franczak

Data 2016-02-04
Dodał Kałużny Piotr
Tytuł Re:zaproszenie do dyskusji

Cześć Przemek szkoda,że tak daleko mieszkam bo można by było działać coś więcej jak kiedyś,może teraz jako starsi i mądrzejsi. Od jakiegoś czasu śledzę stronę MIESZKÓW "NASZ MIESZKÓW", lecz od jakiegoś czasu jest brak żadnych nowych wiadomości. Oprócz strony parafii która jest aktualizowana nic więcej się nie dzieje.

 

© 2011 Wszystkie prawa zastrzeżone.

Załóż własną stronę internetową za darmoWebnode